Já.

18. května 2012 v 21:58 | Victim
Asi možná bylo načase napsat něco o sobě...

Byla jsem extrémně vychrtlé dítě. Vyrůstala jsem s odporem k jídlu. Nerada jsem jedla, takový ten typický "nepapánek".
Milovala jsem přírodu, svůj vlastní krásný zelený svět plný stromů, po kterých se dá lozit a dá se na nich bydlet, potoka, který byl Amazonkou a lesy, hory... spousta tajemství, které navždycky zůstalo ve mně a už nikdy nebude moci být přesněji odhaleno. Jenom si pamatuju to štěstí ze svobody a volnosti - moci se rozběhnout po louce, skákat z půdy seníku do sena, prolézt kde co, prozkoumat, co je pod každým kamenem...

Ve dvanácti jsem byla stržena proudem toho odporného sedavého života - už jsem začala vypadat divně při mých hrách venku... už jsem si nemohla běhat, jak jsem chtěla... začala jsem zůstávat doma. Dokázala jsem sníst 3 croissany s čokoládou na večeři a stejně si pak dát ještě něco na chuť... Taky jsem poznala kluka - J., začali jsme spolu chodit a trošku jsem stále patřila svému světu.

Ve třinácti jsem si koupila pěkný prádlo. Zkoušela jsem si ho a zjistila jsem, že už to nejsem já. Že mi najednou něco jakoby začíná přebývat. Že v tom nejsem hezká, nevypadám tak sexy, jak jsem si myslela a byla jistá. Žebra skoro nebyla vidět, zadek se rozšířil do stran... boky se vypoulily přes kalhotky... HNUS.
Začala jsem.

Cvičila jsem do noci jak blázen. Pomalu, aniž bych si to uvědomovala jsem přestávala jíst. Ve čtrnácti - patnácti na mě plandaly rifle, nádherně... ještě jako loni v létě a na podzim...(i když ne už tolik)

Babička neustále plakala, mamka na mě řvala, ať nežeru a chcípnu si. Pozorovala mě, neustále hlídala... Musela jsem se vzdát. A začalo to.
Mezitím jsem se rozešla s J. - po třech letech... No a vystřídala dalších asi 5............. Zajímalo by vás to?
Měla jsem měla BMI 15,8.............. TA VÁŠEŇ!!!!!
Teď spadám do NORMÁLNÍ VÁHY!! Přibrala jsem zpět 10 kg, co jsem zhubla. To všechno bylo na nic................

Je to strašné, bolí to, to zklamání... Jak jsem odporná, znova, opět a teď už to nejde tak jednoduše. Zhubnu a pak zase přiberu? K čemu? Nikdy! Nevím, co mám dělat. Při každém pokusu mamka: "Ty jsi zase zhubla!"

Myslela jsem, jak dělám, že jím, jenomže... Já jsem skutečně jedla!....................
Je mi smutno, nanic...

Musím začít... zase znova, ale jsem unavená a nemám sílu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 19. května 2012 v 7:43 | Reagovat

tak začneš znova no.. vím, že je to těžké, hodně si už zhubla pak jsi přibrala.. ale nevzdávej se :) skus začít víc jíst a přidat víc pohybu a ono to půjde samo ;) a stejně si myslím, že na tvou výšku máš super váhu, určitě tlustá nejsi ;) a popravdě, málo lidem nikde nic nevylejzá :)

2 Anita Anita | Web | 19. května 2012 v 9:20 | Reagovat

Začneš znova se mnou. Taky musím.
Nevzdej se! ty to dokážeš! Buď silná beruško! :*

3 Mimi Mimi | 19. května 2012 v 11:59 | Reagovat

ou .. Tak krásně číst.. Bmi 15,8 ?! Ou dear.. Já chci taky !!!! :D
good luck ! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama